BigFishing.gr

Το Στέκι του Ερασιτέχνη Ψαρά !!!


Κανόνες Δ. Συζήτησης


Θέμα ψαρευτικου περιεχομένου. Παρακαλώ αυτά τα θέματα να τα κρατάμε καθαρά έτσι ώστε τα μέλη να μπορούν να βρουν αποκλειστικά αυτό που περιγράφει το θέμα, με όσο το δυνατόν λιγότερα άσκοπα σχόλια.
Ευχαριστώ για την κατανόηση σας !!!



Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 58 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βαθειά Καθετή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 16 Μάιος 2011, 21:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 06 Απρ 2011, 21:50
Δημοσιεύσεις: 95
Τοποθεσία: ΝΙΚΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
καλησπερα στα παιδια για τον φιλο μανωλη ευχαριστο για ολα μπλεξιματα και τετοια δεν ειχα

ψιλο το παραμαλακι 0.40 επεισης μικρο το αγκιστρι γιατι σε κατι καλο που ειχε πιαστη το

αγκιστρι ανοιξε . τα ειχα φτιαξη με 12 αγκιστρια η καθε αρματοσια μανωλη θα τα πουμε και

απο κοντα .


Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 
google adsense
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βαθειά Καθετή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 16 Μάιος 2011, 21:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 06 Απρ 2011, 20:36
Δημοσιεύσεις: 1014
Τοποθεσία: περιστερι
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ έγραψε:
καλησπερα στα παιδια για τον φιλο μανωλη ευχαριστο για ολα μπλεξιματα και τετοια δεν ειχα

ψιλο το παραμαλακι 0.40 επεισης μικρο το αγκιστρι γιατι σε κατι καλο που ειχε πιαστη το

αγκιστρι ανοιξε . τα ειχα φτιαξη με 12 αγκιστρια η καθε αρματοσια μανωλη θα τα πουμε και

απο κοντα .



γεια σου μανο !!

φιλε σχεδων ιδιες αρματωσιες κανω και εγω , μανα 60 - 70 χαντρουλες φοσφοριζε στριφταρακια σχετηκα μικρα αλλα δυνατα και παραμαλο 0.40 περιπου 20 ποντους και ασφαλειες που της παταω (ελαφρος ) με την πενσα . για να μην πληγωσω πολυ την μανα .
τωρα για τα αγγιστρια ειναι ενα θεμα δικοπο μαχαιρι ,αλοι λενε αυτα , αλλοι λενε τα αλλα .
εγω την εχω καταβρει με καποια οικονομικα :wink νουμερο 2 σχετηκα μακρικοτσανα και με γρεζη στραβα . αναφερα το οικονομηκα γιατη εχω πληρωσει και ακριβα :anhit και τζιφος ..

ειναι και σε τη φαση να τα πετυχης τα ψαρια να τρωνε , γιατη αν δεν τρωνε , δεν ανεβενουν ουτε με χρυσα και πλατινενια αγγιστρια

_______________________________________________________________
ο καλυτερος γιατρος ειναι το ψαρεμα !


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βαθειά Καθετή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 17 Μάιος 2011, 18:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 12 Απρ 2011, 10:50
Δημοσιεύσεις: 234
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ έγραψε:
για στα παιδιά ψαρεύοντας στα βαθεια κορινθιακό όπως πάντα για μπαλαδες με δόλωμα γαύρο γαρίδα

σε κάποιο σήκωμα από τα 220 στα 185 το οποίο σημάδεψα και έριξα στο συγκεκριμένο σημείο ένα καλαδουρι

γιατί θα ψάρευα αροδου λόγω άπνοιας μου τσίμπαγαν και έπιανα κάτι κοκινα σαν σκορπινες λίγοι μπαλαδες

και μου έφυγαν λόγω κακής αρματωσιάς τα καλά για δώστε καμιά ιδέα αρματωσιάς γιατί η συγκεκριμένη ήταν

για πέταμα .

τα κόκκινα ψαράκια τί είναι??????


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βαθειά Καθετή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 17 Μάιος 2011, 21:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 06 Απρ 2011, 21:50
Δημοσιεύσεις: 95
Τοποθεσία: ΝΙΚΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Κώστας gaskaloz έγραψε:
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ έγραψε:
για στα παιδιά ψαρεύοντας στα βαθεια κορινθιακό όπως πάντα για μπαλαδες με δόλωμα γαύρο γαρίδα

σε κάποιο σήκωμα από τα 220 στα 185 το οποίο σημάδεψα και έριξα στο συγκεκριμένο σημείο ένα καλαδουρι

γιατί θα ψάρευα αροδου λόγω άπνοιας μου τσίμπαγαν και έπιανα κάτι κοκινα σαν σκορπινες λίγοι μπαλαδες

και μου έφυγαν λόγω κακής αρματωσιάς τα καλά για δώστε καμιά ιδέα αρματωσιάς γιατί η συγκεκριμένη ήταν

για πέταμα .

τα κόκκινα ψαράκια τί είναι??????


κώστα τα κόκκινα ψάρια είναι ήμερες σκορπίνες κάνουν φανταστική σούπα !!! :fff :fff :fff


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βαθειά Καθετή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 17 Μάιος 2011, 23:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 06 Απρ 2011, 20:36
Δημοσιεύσεις: 1014
Τοποθεσία: περιστερι
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ έγραψε:
καλησπερα στα παιδια για τον φιλο μανωλη ευχαριστο για ολα μπλεξιματα και τετοια δεν ειχα

ψιλο το παραμαλακι 0.40 επεισης μικρο το αγκιστρι γιατι σε κατι καλο που ειχε πιαστη το

αγκιστρι ανοιξε . τα ειχα φτιαξη με 12 αγκιστρια η καθε αρματοσια μανωλη θα τα πουμε και

απο κοντα .




μανωλη καλησπερα , σημερα προσεξα κατι , αν κανω λαθος ζητω συγνωμη προκαταβολικα

βλεπω καλα ? τα στοπ στης χαντρες τα εχεις κανει με κομπους ?

για εμενα αν εναι ετσι ειναι απαγορευτηκο ............. τετοιοι κομποι σε τετοια βαθη πιστευω οτι με το παραμικρο θα κοψουν την μανα .

παραμικρο δεν εννοο τον μπαλα 250 γραμαρια αλλα αν εχεις πολλους επανω στην αρματωσια ???? η καμια εκπληξη :yah

_______________________________________________________________
ο καλυτερος γιατρος ειναι το ψαρεμα !


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βαθειά Καθετή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 17 Μάιος 2011, 23:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 06 Απρ 2011, 21:50
Δημοσιεύσεις: 95
Τοποθεσία: ΝΙΚΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
καλησπέρα στην παρέα μανωλη καλά το παρατήρησες στην μάνα του παραμαλου είναι κόμποι εχτές και

σήμερα φτιάχνω αρματωσιές . μανα 0.70 παραμαλακι 0.50 και αγκίστρι 1/0 στραβό τώρα στης χάντρες βάζω

στοπ ασφαλείας . αύριο θα ανεβάσω φώτο αν εγκρίνεται . :fff :fff :fff :fff :fff


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βαθειά Καθετή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 17 Μάιος 2011, 23:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 06 Απρ 2011, 20:36
Δημοσιεύσεις: 1014
Τοποθεσία: περιστερι
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ έγραψε:
καλησπέρα στην παρέα μανωλη καλά το παρατήρησες στην μάνα του παραμαλου είναι κόμποι εχτές και

σήμερα φτιάχνω αρματωσιές . μανα 0.70 παραμαλακι 0.50 και αγκίστρι 1/0 στραβό τώρα στης χάντρες βάζω

στοπ ασφαλείας . αύριο θα ανεβάσω φώτο αν εγκρίνεται . :fff :fff :fff :fff :fff



μανωλη ετσι ακριβος !!!! :ok: :ok:

την ασφαλεια μην την λιωσεις με ολη σου τη δυναμη , ισα ισα να σφυξη

και εγω αυριο λεω να φτιαξω μερικα παραμαλακια με 0,50 αορατη , θα μου πεις αυτο θα μας πειραξει :oo

και απο αγκιστρια θα βαλω διαφορες ρατσες .

βεβαια ολα στραβα . αλλα αλλες μαρκες και ποιοτητες να δοκιμασω τη δουλευει καλυτερα

_______________________________________________________________
ο καλυτερος γιατρος ειναι το ψαρεμα !


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βαθειά Καθετή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 18 Μάιος 2011, 17:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 06 Απρ 2011, 20:36
Δημοσιεύσεις: 1014
Τοποθεσία: περιστερι
ΜΑΝΩΛΗΣ έγραψε:
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ έγραψε:
καλησπέρα στην παρέα μανωλη καλά το παρατήρησες στην μάνα του παραμαλου είναι κόμποι εχτές και

σήμερα φτιάχνω αρματωσιές . μανα 0.70 παραμαλακι 0.50 και αγκίστρι 1/0 στραβό τώρα στης χάντρες βάζω

στοπ ασφαλείας . αύριο θα ανεβάσω φώτο αν εγκρίνεται . :fff :fff :fff :fff :fff



μανωλη ετσι ακριβος !!!! :ok: :ok:

την ασφαλεια μην την λιωσεις με ολη σου τη δυναμη , ισα ισα να σφυξη

και εγω αυριο λεω να φτιαξω μερικα παραμαλακια με 0,50 αορατη , θα μου πεις αυτο θα μας πειραξει :oo

και απο αγκιστρια θα βαλω διαφορες ρατσες .

βεβαια ολα στραβα . αλλα αλλες μαρκες και ποιοτητες να δοκιμασω τη δουλευει καλυτερα


Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.

_______________________________________________________________
ο καλυτερος γιατρος ειναι το ψαρεμα !


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βαθειά Καθετή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 18 Μάιος 2011, 22:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 06 Απρ 2011, 21:50
Δημοσιεύσεις: 95
Τοποθεσία: ΝΙΚΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
καλησπέρα στα παιδιά για τον φίλο μανωλη ακριβώς ίδιες φτιάχνω τώρα τελειώνω και την τέταρτη

μένουν να δέσω τα αγκίστρια και μετά μας μένει ο καιρός για να γίνουν η δοκιμές μας


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βαθειά Καθετή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 19 Μάιος 2011, 00:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 06 Απρ 2011, 20:36
Δημοσιεύσεις: 1014
Τοποθεσία: περιστερι
απο εργαλεια ειμαστε ψιλο ετοιμοι . για που ειμαστε τωρα ?? κορινθιακο :anhit η σαρωνικο ?

_______________________________________________________________
ο καλυτερος γιατρος ειναι το ψαρεμα !


Κορυφή
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 58 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Μετάβαση σε:  
cron


 
       
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Επαναφορά μπλοκ

Ελληνική μετάφραση από το phpbbgr.com
Portal XL 5.0 ~ Plain 0.2